O nas

Początki działalności April Polska Broker sięgają końca lat dziewięćdziesiątych XX wieku, kiedy na rynku zadebiutowała spółka brokerska SCORPION. Po kilku latach sumiennej działalności pełnej sukcesów, spółka, chcąc przyspieszyć dynamikę swojego rozwoju, w marcu 2002 r. przekształciła się w Ogólnopolską Grupę Brokerską Sp. z o.o.

Systematyczny rozwój i rzesze usatysfakcjonowanych Klientów przyczyniły się do intensywnego wzrostu wartości spółki. Z biegiem lat Ogólnopolska Grupa Brokerska Sp. z o.o. stała się obiektem zainteresowania ze strony zagranicznych inwestorów.

W kwietniu 2008 r., po miesiącach satysfakcjonujących negocjacji, Ogólnopolska Grupa Brokerska Sp. z o.o. dołączyła do APRIL GROUP, francuskiej spółki obecnej na rynku ponad 30 lat i funkcjonującej w ponad 30 krajach. Dzięki prowadzeniu działań brokerskich w strukturach międzynarodowej spółki April Polska Broker może świadczyć usługi najwyższej jakości, gwarantując naszym Klientom satysfakcję i bezpieczeństwo.

„Być zaufanym doradcą, zarządzającym ryzykiem Klienta
w sposób bardziej skuteczny niż On Sam”

Nasz zespół

Magdalena Rosiak, Prezes Zarządu

Absolwentka Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie oraz Politechniki Radomskiej i studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego.

Z rynkiem ubezpieczeń oraz firmą związana od ponad 20 lat. Przez ten czas miała możliwość sprawdzić się na wielu stanowiskach, począwszy od merytorycznych jako broker ubezpieczeniowy, aż po zarządcze, obejmując funkcje CFO i CEO. Jest odpowiedzialna za całą działalność operacyjną spółki April Polska Broker i nadzór nad projektami prowadzonymi przez Grupę April w Polsce.

Tomasz Gródkowski

Inżynier Diagnostyki Ubezpieczeniowej / Broker Ubezpieczeniowy

Od ponad 20 lat pracuje w branży ubezpieczeniowej. Karierę zawodową rozpoczął w PZU SA, pracując jako specjalista działu II prowadząc obsługę własną Klientów oraz współpracę z pośrednikami. Na co dzień zaangażowany w obszarze sprzedaży oraz obsługi Klienta. Wiedza połączona z doświadczeniem przyczynia się do wypracowania rozwiązań i usług dopasowanych do potrzeb łącząc obszary miękkie z merytorycznymi. W April Polska Broker odpowiedzialny jest za kompleksowy proces obsługi Klientów firmy oraz współpracę z podmiotami biznesowymi.

APRIL Group

APRIL GROUP to francuska spółka obecna na rodzimym rynku pod ponad 30 lat. W ramach międzynarodowej strategii rozwoju grupy April funkcjonuje już w ponad 30 krajach i zatrudnia przeszło 3 800 pracowników na całym świecie, będąc notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu i odnosząc równocześnie świetne wyniki finansowe, m.in. kończąc 2018 r. z obrotem 997 000 000 euro.

Misje i wartości

Prostota Empatia Wyobraźnia Czas reakcji

Zgodnie z mottem Grupy „Zmieniamy oblicze ubezpieczeń”, działamy tak, by uczynić rynek ubezpieczeń prostym i bardziej przyjaznym Klientowi.

Grupa APRIL w liczbach

Od 0 r.

we Francji

Od 0 r.

w Polsce

0 mln

ubezpieczonych

0

agencji we Francji

0

oddziałów

0 mln EUR

obrotu w 2018 r.

0 000

brokerów na świecie

0

pracowników